Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > MOTOR JIKOV GREEN podporuje umělecké řezbáře
MOTOR JIKOV GREEN podporuje umělecké řezbáře

Motorovou pilou značky ECHO dokáže Radek Smejkal vyřezat ze dřeva prakticky cokoliv – od hlavy dravého ptáka přes zdobný zahradní nábytek až po pohádkové postavy. „K tvorbě používám především motorové pily a jsem okouzlen možnostmi, jakých detailů lze s tímto hrubým nářadím dosáhnout,“ zdůrazňuje Radek Smejkal, člen ECHO czech carving teamu (ECCT), který založila společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s. Řezbářství se Radek Smejkal věnuje osm let. „Jsem řezbář, jenž se díky svému koníčku stal šílencem své vášně,“ říká o sobě.
„Cílem ECHO czech carving teamu je sdružovat a podporovat umělecké řezbáře. Poskytneme jim marketingovou podporu, dostanou například dresy a velký stan s logem pro jednotlivé akce. Členové ECCT se budou účastnit akcí pořádaných společností MOTOR JIKOV GREEN, výhradním distributorem značky ECHO, ale i samostatných akcí, kde budou značku propagovat,“ uvedl obchodní ředitel MOTOR JIKOV GREEN a.s. Daniel Šraga.

MOTOR JIKOV GREEN a.s. podporuje i kurz zaměřený na řezbu motorovou pilou, který Radek Smejkal připravil v termínu od 1. do 3. května. Vybrané pily si budou moci účastníci zdarma vyzkoušet. „S Radkem Smejkalem jsme navázali úspěšnou spolupráci, jakmile jsme převzali distribuci výrobků značky ECHO. Ta například v USA právě umělecké řezbářství již mnoho let podporuje,“ doplnil Daniel Šraga.

MOTOR JIKOV GREEN a.s. je úspěšným výhradním distributorem japonské značky ECHO, za kterou stojí třetí největší výrobce motorového nářadí na světě společnost YAMABIKO, na českém a slovenském trhu. „V loňském roce se nám podařilo navýšit prodeje o padesát procent. Dnes najdou zákazníci produkty značky ECHO v síti více než padesáti autorizovaných prodejců,“ zdůraznil Daniel Šraga.
Na webu www.echojapan.cz jsou nově v sekci zákaznický servis k nalezení i promo videa, která se vytvářela přímo ve spolupráci s japonským výrobcem.