Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > SPOLEČNOSTI > MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.

Společnost se zaměřuje na výrobu komponent pro golfová vozidla, nákladní automobily, manipulační techniku, spotřební techniku, polygrafický a textilní průmysl, dřevoobráběcí či obráběcí stroje, hydraulické a filtrační systémy. Specialitou je produkce profesionálního pneumaticko-hydraulického nýtovacího nářadí Avdel (Infastech). Společnost MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. navazuje na více než osmdesátiletou tradici soběslavské strojírenské výroby a vznikla sloučením firmy UNI CZ s ADACO Jindřichův Hradec.

Divize MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.
Divize Logistika
Divize Výroba

Certifikace

Společnost MOTOR JIKOV Strojírenská a.s., je certifikována dle EN ISO 9001:2015, IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ke stažení

Politika jakosti a ochrany životního prostředí 2022 – 2024 MJS
Certifikát EN ISO 9001
Certifikát IATF 16949
Certifikát EN ISO 14001

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ

E.ON ENERGY GLOBE AWARD ČR 2011

1. místo v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR, zaměřené na energeticky úsporné projekty. Společnost vyhrála v kategorii „Vzduch“ s plničkou na stlačený zemní plyn (CNG) pro malé i větší spotřebitele.

Subdodavatel roku 2003

Společnost získala od Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest, Sdružení pro zahraniční investice (AFI) a partnerů projektu Partnerství pro podporu přímých zahraničních investic v ČR ocenění Subdodavatel roku 2003 v kategorii „Nejlepší společnost z twinningového Programu rozvoje českých dodavatelů – 2. místo (dříve ADACO a.s.)“.

Subdodavatel roku 2001

Společnost získala od Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest, Sdružení pro zahraniční investice (AFI) a partnerů projektu Partnerství pro podporu přímých zahraničních investic v ČR ocenění Subdodavatel roku 2001 v kategorii „Uzavřené kontrakty za asistence agentury CzechInvest – 1. místo (dříve UNI CZ a.s.)“ a dále ocenění Subdodavatel roku 2001 v kategorii „Uzavřené kontrakty za asistence agentury CzechInvest – 2. místo (dříve ADACO a.s.)“.