Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > MOTOR JIKOV ve vysílání Jihočeské televize
MOTOR JIKOV ve vysílání Jihočeské televize

Holding MOTOR JIKOV GROUP navázal spolupráci s Jihočeskou televizí. Jejím výsledkem bude celkem dvanáct krátkých reportáží z provozů společnosti, které představí firmu MOTOR JIKOV a její zaměstnance. Diváci dostanou příležitost podívat se do výrobních prostor společností holdingu MOTOR JIKOV GROUP, kam se za normálních okolností nedostanou.
„Chceme se divákům Jihočeské televize prezentovat jako významný zaměstnavatel v regionu jižních Čech, jehož tradice se píše již od roku 1899,“ řekl generální ředitel MOTOR JIKOV Group a.s. Miroslav Dvořák.

Diváci se prostřednictvím reportáží seznámí s hlavními obory podnikání holdingu, kterými jsou slévárenství, obrábění, montáže a podpůrné procesy. Zjistí, že MOTOR JIKOV GROUP produkuje i sortiment vlastních výrobků, který zahrnuje například čerpací stanice na stlačený zemní plyn (CNG), zahradní a zemědělskou techniku, nýtovací nářadí, dvoutaktní motory Jikov, formy a jednoúčelové stroje.

Reportáže se budou věnovat koncepci firemní podpory technického vzdělávání či společenské odpovědnosti holdingu, kam patří například investice do zlepšování ekologie provozu či podpora místních spolků a sdružení. Prostor dostanou i nejnovější investice ve firmě a představení největších zahraničních obchodních partnerů. Diváci poznají, že mezi hlavní odběratele holdingu MOTOR JIKOV GROUP patří světové a nadnárodní koncerny automobilového průmyslu.
Reportáže budou po odvysílání v programu Jihočeské televize ke zhlédnutí také na webu www.motorjikov.com.

První z reportáží se týkala nového samostatného katalogu zahradní techniky vyráběné pod značkou MOTOR JIKOV.