Přejít k hlavnímu obsahu webu

Firma:
MOTOR JIKOV Green a.s.

Profil pracovního místa:
Název pracovní pozice: Obchodní zástupce
Místo výkonu práce: České Budějovice
Předpokládaný nástup: ihned
Zkušební doba: 3 měsíce

Hlavní pracovní náplň:
Obchod se zahradní technikou s celorepublikovou působností
komunikace se zákazníkem i dodavatelem
Tvorba obchodních nabídek
Působnost ČR
Spolupráce s marketingovým oddělením
Spoluúčast na tvorbě prodejních plánů a přípravě strategií

Požadujeme:
Požadované vzdělání: úplně středoškolské vzdělání s maturitou
Kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací
Jazykové znalosti: AJ slovem i písmem
Požadovaná praxe: 2 roky
PC znalosti: dobrá znalost PC Office
ŘP sk.: B
Další specifikace: zkušenosti s obchodem
příjemné vystupování
technická odbornost
spolehlivost, zručnost, časová flexibilita a samostatnost, odolnost vůči stresu, zkušenosti s obchodem výhodou, 100% nasazení, manuální zručnost, znalost IS HELIOS výhodou
Nabízíme:
Práce v mladém kolektivu
podíl na budování firmy a rozvoji prodeje prestižních značek
dobré platové podmínky včetně systému odměn
možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Zaměstnanecké benefity:
příspěvek na závodní stravování
služební telefon a notebook, po zapracování služební vůz

Kontaktní osoba:
Jméno: Blanka Novotná
Tel.: 389 016 222
E-mail: [email protected]