Přejít k hlavnímu obsahu webu

Firma:
MOTOR JIKOV Fostron a.s.

Profil pracovního místa:
Název pracovní pozice: Elektromechanik
Místo výkonu práce: České Budějovice
Předpokládaný nástup: ihned
Zkušební doba: 3 měsíce

Hlavní pracovní náplň:
Montáž řídících rozváděčových skříní NN
Montáž elektroinstalace na jednoúčelových strojích
Montáž elektroinstalace na přípravcích pro JÚS
Servisní výjezdy na opravy a montáž JÚS u zákazníka
Provádění preventivních údržeb a kontrol dle plánu

Požadujeme:
Požadované vzdělání: vyučen v oboru elektro
Jazykové znalosti:
Požadovaná praxe: 3 roky, vyhláška č.50/1978 Sb. a par.6 vyhlášky podmínkou, nad 1000 V
PC znalosti: uživatelsky PC
ŘP sk.: B
Další specifikace: znalost elektrických, pneumatických a hydraulických systémů výhodou
spolehlivost, flexibilita a samostatnost,zodpovědnost
loajálnost vůči firmě

Kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Nabízíme:
možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
dobré platové podmínky včetně systému odměn
Zaměstnanecké benefity:
5 týdnů dovolené
odměny za pracovní věrnost firmě
příspěvek na penzijní připojištění
sociální výpomoc v mimořádných životních situacích
bezúročné půjčky na bytové účely
příspěvek na závodní stravování

Kontaktní osoba:
Jméno: Blanka Novotná
Tel.: 389 016 222
GSM: 602 355 341
E-mail: [email protected]