Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Zveme vás na výstavu HOBBY
Zveme vás na výstavu HOBBY

Dnes začíná na českobudějovickém výstavišti tradiční veletrh HOBBY 2013. Společně s dalšími téměř 400 vystavovateli zde rozloží expozici také obchodní společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s.

Návštěvníci ji najdou na volné ploše č. 109, v blízkosti areálu C1, kde představí odborné i laické veřejnosti nabídku malé zahradní techniky.

„Vystavujeme vybrané modely ze sortimentu AGAMA, ECHO, SHINDAIWA a Briggs&Stratton pod značkami SNAPPER, MURRAY a SIMPLICITY. Dále si mohou návštěvníci stánku zakoupit nebo objednat ze široké nabídky lehkých travních sekaček v mnoha variatních řešeních, včetně bubnové sekačky JIKOV a velmi oblíbené sekačky s variátorem pojezdu Stella SLEV, křovinořezů, štípačů i zahradních traktorů,“ říká Daniel Šraga, ředitel pro strategický obchod společnosti MOTOR JIKOV GREEN a.s., která se na výstavě prezentuje společně s partnerskou firmou CB PROLES a.s.

Výstava dále nabízí kutilům, zahrádkářům a stavařům mechanické a elektrické nářadí a zařízení, potřeby pro domácí dílnu, zahradní a chalupářský nábytek, skleníky, pergoly, ale také nepřeberné množství semen, sazenic, rostlin a okrasných keřů a stromů.