Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Zahradní technika WORLD
Zahradní technika WORLD

MOTOR JIKOV GREEN a.s. jako výhradní distributor zahradní techniky WORLD pro ČR představuje nový katalog travních sekaček této značky. Zahradní technika WORLD to jsou zejména sekačky na trávu se záběrem od 45 cm, dále pak zahradní traktory, kultivátory, vertikutátory, sněhové frézy, štípače polen a další. Produkty jsou exportovány do Evropy, USA i Austrálie. Zahradní sekačky WORLD to je především osvědčená kvalita za skvělou cenu.

world_nahled

V novém katalogu je 8 nejpoužívanějších variant travních sekaček WORLD na nízkou trávu, včetně celohliníkového modelu sekačky W 53 AL P RS s technologií READY START. „Zákazník má možnost si v novém katalogu přehledně porovnat všechny nejpoužívanější varianty sekaček WORLD, například dle použitého motoru, šíře záběru, výšky sekání a dalších parametrů. Může se tak efektivně rozhodnout, která varianta sekačky je pro něj vhodná,“ říká Miroslav Nápravník, manažer nákupu společnosti MOTOR JIKOV GREEN a.s.

Zahradní sekačky WORLD patří mezi nejprodávanější výrobky sortimentu MOTOR JIKOV GREEN a.s. a od zákazníků získávají jen ty nejlepší reference. „Od nových katalogů si slibujeme další rozšíření podvědomí o této kvalitní značce a zpřehlednění jednotlivých variant sekaček pro zákazníky,“ pokračuje Miroslav Nápravník.

Veškeré informace o zahradní technice WORLD naleznete na webových stránkách www.SEKACKYWORLD.cz