Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Za věrnost firmě dostal František Melichar sekačku
Za věrnost firmě dostal František Melichar sekačku

Sedmačtyřicet let zůstal František Melichar věrný jedinému zaměstnavateli. Jeho loajalitu k firmě ocenil generální ředitel MOTOR JIKOV Group a.s. Miroslav Dvořák darem v podobě sekačky LTS 448 SH z produkce společnosti. Při odchodu do důchodu předal sekačku Františku Melicharovi ředitel MOTORu JIKOV Strojírenská a.s. Jiří Slíva.
František Melichar nastoupil v září 1967 na učiliště tehdejšího státního podniku LADA. Od července 1970 až do prosince 2014 pracoval ve výrobních prostorách soběslavského provozu MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. „Zatím jsem v důchodu jen krátce, takže je ještě brzo na to, abych řekl, jak se mi změnil život. Chci ale chodit ještě pomáhat na obráběcí centra,“ podotkl aktivní důchodce.
Jeho práci ocenil ředitel MOTORu JIKOV Strojírenská a.s. Jiří Slíva. „Sedmačtyřicet let je neskutečně dlouhá doba. Je na místě vám poděkovat za odvedenou práci. I když jsem za své působení ve firmě poznal jen její část, jsem si jistý, že jste přispěl k její prosperitě. Neznamenal jsem absolutně žádnou výtku směrem k vaší práci a i to je důvodem, že se vedení firmy rozhodlo předat vám k odchodu do důchodu věcný dar,“ zdůraznil Jiří Slíva.

„Za sekačku děkuji, určitě ji využiji, mám totiž velkou zahradu,“ podotkl František Melichar, který má kromě zahrady i velkého koníčka v chovu včel.