Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Výhradní zastoupení pro japonské výrobky ECHO a SHINDAIWA
Výhradní zastoupení pro japonské výrobky ECHO a SHINDAIWA

Od 1. listopadu je společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s. oficiálním distributorem výrobků japonské společnosti YAMABIKO, třetího největšího výrobce motorového ručního nářadí na světě, pod značkami ECHO a SHINDAIWA, pro Českou Republiku a Slovensko.

„Produkty ECHO jsou vhodné například pro domácí uživatele či farmáře, kdežto produkty SHINDAIWA směřují do profesionálního segmentu. Kompletní sortiment zahrnuje řetězové pily, křovinořezy a vyžínače, plotostřihy, foukače a další speciální nástroje jako jsou kotoučové pily, motorové vrtačky a zemní vrtáky,“ říká Daniel Šraga ze společnosti MOTOR JIKOV GREEN a.s.

Japonské výrobky ECHO a SHINDAIWA jsou ve světě synonymem nejvyšší kvality chráněné mnoha patenty. Historie produktů sahá až do roku 1947.

„Absolutní špičkou na světě jsou zejména foukače a vysavače vhodné zejména pro podzimní úklid. Jsou bezkonkurenční v mnoha ohledech, jak ve zpracování, úrovni hluku, komfortu obsluhy, tak ve výkonu. Za kvalitou foukačů nezaostávají ani další produkty, které též obsahují unikátní technická řešení a patří též mezi špičku ve svém sortimentu,“ dodává Daniel Šraga.

Veškeré dotazy týkající se tohoto sortimentu směřujte na obchodní oddělení emailem [email protected].