Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > VŠTE pozvala odborníky do profesní rady
VŠTE pozvala odborníky do profesní rady

Odborníky mající zkušenosti s řízením firem a zaměstnanců, zejména manažery a majitele společností, pozvala do profesní rady Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích.

První jihočeská technika radu zřídila, aby měla přímý bezprostřední kontakt s podnikovou praxí. Její členové se mohou vyjadřovat k výuce praktických předmětů a zajištění studentských praxí či spolupráci školy s podniky v regionu.

„Mají-li se absolventi úspěšně prosadit na trhu práce, je úzká spolupráce škol a zaměstnavatelů naprosto nezbytná. MOTOR JIKOV spolupracuje s VŠTE v rámci odborných praxí studentů ve firmě, při zadávání bakalářských a seminárních prací,  akreditaci studijních programů a oborů i při tvorbě studijních plánů. To vše jsou kroky, které pomáhají vytvářet prostor pro takovou odbornou přípravu studentů, order viagra online aby měli co nejvyšší šance pro uplatnění na trhu práce,“ vyjádřila se ke členství v profesní radě VŠTE ředitelka pro rozvoj lidských zdrojů ve společnosti MOTOR JIKOV Group a.s. Věra Vrchotová.