Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Vážené kolegyně, vážení kolegové, zaměstnanci, přátelé,
Vážené kolegyně, vážení kolegové, zaměstnanci, přátelé,

více než kdy dřív se zabýváme tím, jak bude vypadat firma a její výroba za dalších deset let. Celý automobilový průmysl stojí před historicky možná největší změnou. Přechod k elektromobilitě bohužel není vyvolán přirozeně, tedy poptávkou po nových vozech, ale uměle, a to nastavenými emisními limity pro nové vozy. Těm se musejí automobilky pod hrozbou vysokých pokut přizpůsobovat. Přiznám se, že nejsem fanouškem elektromobility, nicméně vnímám, že jde o jednu z cest, kterou se automobilový průmysl ubírá a my to v našich dlouhodobých strategiích musíme zohledňovat.
Rok 2019 se blíží ke svému konci a je vhodné se za ním krátce ohlédnout. Podařilo se nám nacházet nové kontakty a pracovat na nových projektech, s jejichž pomocí se podaří udržet nastavenou laťku tržeb v příštím roce. I nadále se nicméně musíme snažit rozložit výrobní portfolio společnosti mezi automobilový průmysl a ostatní odvětví průmyslu.
Přátele, jsem velmi rád, že i ke konci letošního roku mohu předat trochu radosti v podobě nového CD mojí kapely Jižani. Devátá deska je nazvaná Pro Aničku a inspirací pro výběr písní byly dvě Aničky – moje dvouletá dcerka a 99leta babička, která si však bohužel desku už neposlechne…

Doufám, že si nové CD Jižanů užijete a strávíte poslechem příjemné chvíle.
Kolegyně, kolegové, přátelé, přeji Vám úspěšný vstup do roku 2020. Věřím, že to bude pro vás rok úspěšný a radostný, přeji vám hodně zdraví a pracovní spokojenosti v MOTOR JIKOV GROUP.

Ing. Miroslav Dvořák
předseda představenstva
a generální ředitel
MOTOR JIKOV Group a.s.