Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > V Soběslavi hráli bývalým zaměstnanců Jižani
V Soběslavi hráli bývalým zaměstnanců Jižani

Naprosto nadšeni odcházeli ve středu 5. listopadu z Kulturního domu Národ v Soběslavi bývalí zaměstnanci MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. „Bylo to krásné.

Děkujeme panu generálnímu řediteli Miroslavu Dvořákovi za úžasný zážitek,“ shodli se Pavel Panský a Marie Vančatová po skončení akce.

Kromě odpoledního setkání, na kterém účastníkům zahrála dechovka Jižani kapelníka a generálního ředitele MOTOR JIKOV Group a. s. Miroslava Dvořáka, se mohli zájemci podívat i přímo do výroby společnosti MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.

Příležitost využilo šestadvacet lidí. Byl mezi nimi i Pavel Panský. „Zaujalo mě obrovské množství různých věcí, které se ve společnosti vyrábějí, a to od brzdových pedálů golfových vozíků až po CNG plnící stanice. Neměl jsem vůbec tušení, že firma má tak velký rozsah činností,“ pochvaloval si prohlídku Pavel Panský.

Generální ředitel MOTOR JIKOV Group a.s. Miroslav Dvořák mohl v Kulturním domě Národ přivítat 130 účastníků setkání. „Dnes tu hrajeme pro ty nejdůležitější, pro lidi, kteří tvořili firmu. Investicemi a hledáním nových zakázek se ale i nadále snažíme o to, abychom firmu rozvíjeli a mohli dávat lidem práci,“ řekl generální ředitel Miroslav Dvořák.

Poslechnout si Jižany přišla do kulturního domu i Marie Vančatová. „Pracovala jsem ještě v tehdejší Ladovce jedenačtyřicet let, od školy až do důchodu. Setkání bylo moc pěkné, krásně hráli. Přála bych firmě, aby měla i nadále dost zakázek a prosperovala,“ zdůraznila Marie Vančatová.