Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > V dresech a s kopačkami
V dresech a s kopačkami

MOTOR JIKOV sestavil tým pro fotbalový turnaj Linde Fotbal Cup 2014, který pro své zákazníky připravila společnost Linde MH. Při třetím ročníku se ve Velkých Bílovicích sešlo v 16 týmech více než 160 hráčů.  

Krásné počasí jako dělané pro fotbalové klání přilákalo do Velkých Bílovic, kde má Linde MH svoji pobočku, mnoho účastníků nejen z České republiky, ale i sportovní tým z Polska. Celkovým vítězem se stal tým firmy Fehrer Bohemia s.r.o., na druhém místě se umístil tým Shape Corp. Czech Republic, s.r.o. a třetí příčku obsadilo družstvo greiner packaging s.r.o. Nejlepším brankářem všech utkání, která proběhla za účasti profesionálních rozhodčích Českomoravského fotbalového svazu, se stal Václav Minarčík ze společnosti greiner packaging s.r.o. Jako nejlepší střelec byl vyhlášen Ferenc Róth z firmy Shape Corp. Czech Republic, s.r.o.

Motor_fotbal_3 Motor_fotbal_4

„Jsem velice rád, že se nám v Linde MH i  letos povedlo uspořádat úspěšné sportovní setkání a navázat tak na předešlé ročníky,“ říká jednatel firmy Linde Material Handling Česká republika s.r.o. Jindřich Kotyza, a dodává, „setkání tohoto druhu jsou skvělou příležitostí, jak poznat své kolegy a partnery i mimo pracovní prostředí.“

Motor_fotbal_5 Motor_fotbal_6