Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Skandinávie hodnotí holding MOTOR JIKOV GROUP jako silného partnera
Skandinávie hodnotí holding MOTOR JIKOV GROUP jako silného partnera

Nástroje, přípravky, formy a vysoce pokročilé výrobní postupy jeli na letošní ročník mezinárodního veletrhu Elmia do švédského Jönköpingu prezentovat zástupci jihočeského holdingu MOTOR JIKOV GROUP.

 

„V rámci veletržního týdne jsme představili stěžejní produkty a obory činnosti MOTOR JIKOV GROUP a absolvovali řadu jednání se stávajícími a potenciálními zákazníky. Do expozice zavítali zástupci společností Scania, Avdel nebo Cirex, Husqvarna, Rolls-Royce, CJ automotive, AQ Group či PMC Group. Díky referenční výrobě pro Scanii jsme v náročném a konzervativním skandinávském prostředí vnímáni jako silný a spolehlivý obchodní partner,“ hodnotí účast na mezinárodním veletrhu ve Švédsku František Řepa, manažer pro prodej divize Průmyslové výrobky společnosti MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. v Soběslavi.

 

MOTOR JIKOV Group a.s. se prezentoval v rámci společné expozice českých exportérů pod hlavičkou vládní agentury na podporu exportu Czech Trade. Na největší veletrh subdodávek v severských zemích letos zavítalo více než 30 000 návštěvníků.