Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Studenti naší partnerské školy poznávají strojírenské provozy
Studenti naší partnerské školy poznávají strojírenské provozy

Studenti 2. ročníku oboru strojírenství VOŠ, SPŠ automobilní a technická České Budějovice navštívili včera (5. února) strojírenské provozy MOTOR JIKOV.

„Byli bychom rádi, kdyby studenti prostřednictvím této exkurze získali podnětné informace pro volbu absolventské práce, na které mohou pracovat v průběhu tříměsíční praxe v našich společnostech a pokud se osvědčí jako talentovaní, se zájmem o techniku, mají u nás šanci získat zajímavou práci,“ říká ředitelka pro rozvoj lidských zdrojů Věra Vrchotová.

MOTOR JIKOV GROUP se s téměř 900 zaměstnanci řadí mezi významné zaměstnavatele jižních Čech a nabízí práci v moderních provozech se špičkovým vybavením a nejmodernějšími technologiemi.

Společné foto po přednášce v sídle firmy MOTOR JIKOV Group a.s. v Českých Budějovicích

Společné foto po přednášce v sídle firmy MOTOR JIKOV Group a.s. v Českých Budějovicích

 

•Ing. Radomír Hrouda, odborný garant technického vzdělávání, diskutuje se studenty během prohlídky provozů MOTOR JIKOV o výrobních programech, technologiích i konkrétních tématech absolventských prací.

Ing. Radomír Hrouda, odborný garant technického vzdělávání, diskutuje se studenty během prohlídky provozů MOTOR JIKOV o výrobních programech, technologiích i konkrétních tématech absolventských prací.

3 4