Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Stipendisté nastoupili do firmy a dostali hodinky
Stipendisté nastoupili do firmy a dostali hodinky

Tři roky si Martin Kubeš v rámci stipendijního programu společnosti zkoušel prostředí MOTORu JIKOV, a to konkrétně v MOTOR JIKOV Slévárna a.s. V září dostudoval obor Výrobní a materiálové inženýrství na Fakultě strojní Českého vysokého učení technického v Praze a už za necelý měsíc posílil jako technolog řady zaměstnanců MOTOR JIKOV Fostron a.s. Na začátku listopadu převzal hodinky s logem firmy jako ocenění toho, že se rozhodl zahájit po studiu profesní kariéru v MOTORU JIKOV.

Hodinky s logem společnosti převzali v říjnu z rukou ředitelky pro rozvoj lidských zdrojů MOTOR JIKOV Group a.s. Věry Vrchotové i další stipendisté, kteří úspěšně dokončili studium a nastoupili do zaměstnaneckého poměru ve společnosti.

Jan Míka absolvoval maturitní obor mechanik seřizovač a dnes pracuje ve společnosti MOTOR JIKOV Fostron a.s. v prototypové dílně. Stipendium pobíral tři školní roky, kdy již ve 2. ročníku studia ho firma s nabídkou stipendia oslovila. Pavel Štipl je absolventem Vysokého učení technického v Brně, Fakulty strojního inženýrství, oboru slévárenství, dnes pracuje na pozici technologa ve společnosti MOTOR JIKOV Slévárna a.s. v divizi Tlaková slévárna.