Přejít k hlavnímu obsahu webu
PF 2021

Vážené kolegyně, vážení kolegové, zaměstnanci, přátelé,
konec roku svou atmosférou vždy vybízí hledět optimisticky do budoucna,
těšit na přicházející rok, dát si předsevzetí, která pozitivně ovlivní naše životy. Myslím, že právě pozitivní a optimisticky náhled na život je v současné době, která testuje nás všechny, velmi důležitý.
O tom, že jsme z hlediska pracovního prožili, když to řeknu velmi odlehčeně, podivný rok, není sporu. Od března do září jsme se potýkali s nedostatkem práce, abychom to v poslední čtvrtině, kvůli někdy zbytečně nadsazeným požadavkům našich odběratelů, pak všechno doháněli s vypětím všech sil. Dovolte, abych vám touto cestou poděkoval za ochotu vyjít firmě vstříc.

Již deset let je pro mě závěr roku spojený s velmi milou tradicí, která souvisí s mým hobby – muzikou. Každoročně se na podzim sejdu s mými kamarády z kapely Jižani a zavřeme se na několik dní do nahrávacího studia a výsledkem je nové CD kapely. Letos dokonce slavíme kulaté desáté výročí od založení. Bohužel situace kolem vládních nařízení v boji proti koronaviru nám neumožnila k desátým narozeninám kapely nahrát nové písničky. Přesto se nám ale podařilo dát dohromady pro všechny fanoušky Jižanů CD, které je ohlédnutím za první desetiletkou kapely. Vybrat z desítek písní bylo nesmírně obtížné a věřím, že se bude desátá deska líbit.
Vážení kolegové, kolegyně, přeji Vám, abyste prožili Vánoce a konec roku co nejklidněji ve společnosti svých nejmilejších a pevně věřím, že rok 2021 bude pro nás všechny úspěšný.

Ing. Miroslav Dvořák
předseda představenstva
a generální ředitel
MOTOR JIKOV Group a.s.