Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. hledá nové zaměstnance
MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. hledá nové zaměstnance

Až šedesát nových pracovních míst nabídne v druhé polovině roku MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. v Soběslavi. „Nabírat začínáme již od srpna, a to na pozice obsluh CNC obráběcích center, strojírenských dělníků pro obrábění i montáže a také mechaniků seřizovačů. Požaduje hlavně ochotu pracovat ve směnném provozu,“ říká personální ředitelka MOTOR JIKOV Group a.s. Iva Fantyšová.
MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. rozjíždí novou výrobu a v rámci interních změn v holdingu MOTOR JIKOV GROUP přebírá i obrábění a montáže, které dosud prováděli zaměstnanci v Českých Budějovicích. „Budeme se i nadále specializovat právě na obrábění a montáže. Díky změně lépe využijeme strojní vybavení i lidské zdroje. Přesto potřebujeme pro soběslavský provoz do konce roku najít šest desítek nových zaměstnanců,“ uvedl ředitel divize Průmyslové výrobky MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. Milan Vančata.

Rozjezd nových zakázek znamená pro firmu výrazné investice do strojního vybavení. Během následujících dvanácti měsíců půjde o částku 150 milionů korun, z toho 120 milionů korun zamíří právě do Soběslavi. „Zavedeme například automatizovanou výrobu u obrábění některých dílců pro automobilku Scania. Lidé však kvůli automatizaci o práci rozhodně nepřijdou, naopak vzhledem k novým výrobám a změnám nám zaměstnanci chybí,“ dodává ředitel divize Speciální obrábění a výroba MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. Jiří Slíva.
Zájemci o práci v MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. získají více informací na www.motorjikov.com, telefonním čísle 724 728 887 nebo emailu [email protected]