Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > MOTOR JIKOV na výstavě Země živitelka 2012
MOTOR JIKOV na výstavě Země živitelka 2012

Dovolujeme si vás pozvat k návštěvě našeho stánku v rámci 39. ročníku mezinárodního agrosalonu Země živitelka na českobudějovickém výstavišti ve dnech 30. 8. – 4. 9. 2012.

Promo tým společnosti MOTOR JIKOV chystá opět prezentaci na kultovní výstavu Země živitelka v Českých Budějovicích. Odborné i laické veřejnosti se zde na volné ploše č.109 představí obchodní společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s. s výpravnou nabídkou zahradní techniky, motorových a bubnových sekaček co si poradí s každou trávou, štípači, drtiči i oblíbenými zahradními traktory. Veškerá technika se bude chlubit zajímavou cenovou visačkou. Koho berou velká auta, jistě bude uchvácen propagačním truckem Briggs & Stratton, který do expozice dorazí až z Holandska.

Země živitelka 2012

V rámci výstavy přihlašuje MOTOR JIKOV GREEN a.s. do prestižní soutěže o Zlatý klas bubnovou sekačku STELLA SLEV s plynulou regulací pojezdu legendární značky Jikov, osazenou silným motorem Briggs & Stratton 950E SERIES a nekompromisním 6-ti nožovým rotorem. Sekačka se nezalekne ani hustého a obtížně propustného porostu, což oceňuje řada domácích a zahraničních zákazníků. Zatím nemá ve své třídě konkurenci a uvidíme, jak přesvědčí o světovém prvenství náročnou porotu Zlatého klasu.

MOTOR JIKOV GREEN a.s. vystavuje na Zemi živitelce společně s partnerskou firmou CB PROLES a.s., se sídlem a podnikovou prodejnou v ul. Karolíny Světlé 2447 (poblíž Budvaru).

Věříme, že to bude podnětné a oboustranně inspirující setkání s přáteli, partnery a příznivci značky MOTOR JIKOV GREEN.