Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > MOTOR JIKOV GREEN partnerem hokejového utkání
MOTOR JIKOV GREEN partnerem hokejového utkání

V rámci letošní mírné zimy se dceřiná společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s. rozhodla představit své novinky ze sortimentu zimních fréz na místě, kde je zima dostatečná, tedy na zimním stadionu v Českých Budějovicích v rámci předvánočního utkání místního klubu MOTOR České Budějovice – Most.

Na utkání dorazila početná návštěva diváků, v dobré předvánoční náladě a během utkání se dobře bavili. Během přestávky si pak 4000 diváků prohlédlo zimní frézy amerického výrobce Briggs & Stratton značek Murray a CANADIANA ze sortimentu společnosti MOTOR JIKOV GREEN a.s.

1

Sněhové frézy představili na ledě pracovníci podnikové prodejny CB PROLES v Českých Budějovicích. Diváky o přestávce pobavilo, když se naše frézy vydaly frézovat sníh v brankovišti a za aplausu publika došlo k jeho vyčištění. Zimní frézy tak předvedly i v této mírné zimě své uplatnění. Prodejce zahradní techniky CB PROLES také do soutěže o přestávce věnoval motorovou pilu HUSQVARNA, kterou si odnesl domů jeden ze šťastných diváků hokejového utkání a dle svých slov udělal doma tátovi velkou radost.

2

„Jsme rádi, že jsme mohli být partnerem hokejového utkání MOTORU, jak se hokejovému týmu již dlouhá léta přezdívá a společně s diváky se podílet na podpoře našeho domácího týmu. Věřím, že jsme diváky přesvědčili, že naše zimní frézy od amerického výrobce Briggs & Stratton zvládnou vše,“ uzavřel celé utkání marketingový manažer MOTOR JIKOV GREEN a.s. Radek Bartuška, který předával jako hlavní cenu motorovou pilu.