Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > MOTOR JIKOV GREEN na výstavě HOBBY 2013
MOTOR JIKOV GREEN na výstavě HOBBY 2013

Ve dnech 15. – 19. května proběhla na českobudějovickém výstavišti výstava HOBBY pro zahrádkáře a kutily. MOTOR JIKOV GREEN jako každý rok nemohl chybět.

Obchodní společnost MOTOR JIKOV GREEN vystavovala společně s partnerskou firmou CB PROLES se sídlem a podnikovou prodejnou v ul. Karolíny Světlé 2447 (poblíž Budvaru). Návštěvníci výstavy si prohlédli vybrané modely ze sortimentu AGAMA, ECHO, SHINDAIWA a Briggs&Stratton pod značkami SNAPPER, MURRAY a SIMPLICITY. Dále si také mohli zakoupit nebo objednat ze široké nabídky lehkých travních sekaček v mnoha variantních řešeních, včetně bubnové sekačky JIKOV a velmi oblíbené sekačky s variátorem pojezdu Stella SLEV, křovinořezů, štípačů i zahradních traktorů.

HOBBY 2013

Výstavu provázelo pěkné slunné počasí a obchodní tým MOTOR JIKOV GREEN se věnoval návštěvníkům po celou dobu výstavy. „Největší radost na výstavě mi vždy udělají lidé, kteří sami přijdou a říkají, že naše produkty velmi dobře znají, mají je doma 20 let a pořád jsou s nimi spokojeni. Svědčí to o vysoké kvalitě výrobků MOTOR JIKOV. S letošní výstavou HOBBY jsme spokojeni, lidé se k nám opakovaně vracejí a nakupují u nás novější, moderní, ale přitom ověřené produkty. Následně pak předávají své doporučení dále a osobní reference je pro nás tou největší reklamou a odměnou,“ říká obchodní ředitel MOTOR JIKOV GREEN Daniel Šraga.

Vystavovat zahradní techniku zde budeme opět za rok a ještě předtím nás čeká Země živitelka 2013.

Stella SLEV