Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > MOTOR JIKOV GREEN a.s. představuje novou prezentaci sortimentu
MOTOR JIKOV GREEN a.s. představuje novou prezentaci sortimentu

„S cílem maximálně zefektivnit komunikaci se zákazníkem a udržet jeho pozornost, jsme v nedávné době spustili nové webové stránky a vydali jsme rovněž katalogy v tištěné a elektronické podobě. Rozšiřujeme tak informovanost o námi nabízených produktech a službách,“ říká obchodní ředitel společnosti MOTOR JIKOV GREEN a.s. Daniel Šraga.

nové katalogy ECHO a Shindaiwa

katalog2

Společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s., výhradní prodejce značek ECHO a Shindaiwa pro ČR, připravila pro své obchodní partnery a zákazníky nové katalogy zahradní techniky ECHO a Shindaiwa 2013. Výrobky japonské společnosti YAMABIKO jsou synonymem špičkové kvality. Produkty ECHO a Shindaiwa nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon a komfort. „Věříme, že nové moderní katalogy nám pomohou více přiblížit japonské značky ECHO a Shindaiwa zákazníkům, kteří vyhledávají špičkovou kvalitu produktů,“ konstatuje obchodní ředitel MOTOR JIKOV GREEN a.s. Daniel Šraga.

www.ECHOJAPAN.cz

www.ECHOJAPAN.cz

Nově spuštěné designové webové stránky www.echojapan.cz se zahradní technikou značek ECHO a Shindaiwa, jsou určeny především jako podpora prodeje pro prodejce MOTOR JIKOV GREEN a.s. a jako stěžejní informační bod pro zákazníky těchto značek. Zákazníci zde naleznou informace o zahradní technice ECHO a Shindaiwa, historii značek, důležité informace o produktech, katalogy náhradních dílů, fotografie a videa produktů v akci a mnoho dalšího.

www.SEKACKYWORLD.cz

www.SEKACKYWORLD.cz

Zahradní sekačky značky WORLD jsou velmi populární, cenově dostupné a s osvědčenou kvalitou vyhledávané produkty. Obchodní společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s., výhradní prodejce značky WORLD, připravila pro prodejce a zákazníky nové moderní webové stránky www.sekackyworld.cz, kde lze najít kromě zobrazení produktů podrobné informace o výrobcích, katalogy náhradních dílů i rady pro nákup té správné sekačky.

„Při zpracování konceptu stránek jsme kladli důraz zejména na srozumitelnost, inteligentní vyhledávání produktů a propracované funkce prohlížení. Webové stránky zahradní techniky WORLD jsme spouštěli s velkým očekáváním a jsme rádi, že zatím máme velmi pozitivní ohlasy od našich prodejců. Pevně věříme, že se to projeví i v úspěšnosti prodejů produktů WORLD,“ říká marketingový manažer společnosti MOTOR JIKOV GREEN a.s. Radek Bartuška.

Společnost World vyrábí širokou škálu zahradní techniky zahrnující zejména sekačky na trávu se záběrem od 45 cm, dále pak zahradní traktory, kultivátory, vertikutátory, sněhové frézy, štípače polen a další. Produkty jsou exportovány do Evropy, USA i Austrálie.