Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Kozlík Šikula ocenil výrobky z nabídky MOTOR JIKOV GREEN a.s.
Kozlík Šikula ocenil výrobky z nabídky MOTOR JIKOV GREEN a.s.

Další Ocenění Kozlíka Šikuly, které uděluje časopis Recepty Prima Nápadů, získala společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s. pro svoje produkty. Jedná se o křovinořez ECHO SRM-420TES a motorovou pilu ECHO CS-500ES. MOTOR JIKOV GREEN je výhradním distributorem japonské značky Echo na českém a slovenském trhu.

„Za značkou Echo stojí třetí největší výrobce elektrického ručního nářadí na světě. Další ocenění je pro nás jen potvrzením toho, že jsme se získáním distribuce značky pro Česko a Slovensko udělali dobře,“ řekl Daniel Šraga, obchodní ředitel MOTOR JIKOV GREEN a.s.
Předání diplomů se koná v úterý 25. listopadu v Praze v Žižkovské věži.


ECHO SRM-420TES
Nejvyšší model křovinořezu s HIGH TORQUE úhlovým převodem s o polovinu vyšším výkonem oproti standardním křovinořezům je vhodný nejen pro profesionální použití. Stroj je vybaven o 7,6 cm rozšířeným záběrem pro větší výkon, šestipalcovou žací hlavou umožňující vyšší návin struny s průměrem 3 mm. Díky technologii HIGH TORQUE je výkon srovnatelný s křovinořezy objemu 50 cm3 a současně vyniká nižší spotřebou, hlučností a nižšími vibracemi, a to nejen díky pětinásobnému ložiskovému uložení.


ECHO CS-500ES
Pila CS-500ES je profesionální pilou s magnesiovým rámem s integrovanou klikovou skříní. Patří mezi nejlehčí pily ve své třídě s velice nízkými emisemi a výborným poměrem hmotnosti a výkonu. Pila je vybavena technologií G-FORCE, která zvyšuje životnost pily a prodlužuje servisní intervaly. Další výbavou je technologie EASY START, která umožňuje téměř okamžité nastartování pily i za studena a zajišťuje celkový komfort v užívání pily. Další konkurenční výhodu pily je kovaná lišta s delší životností a odolností.