Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Generální ředitel ocenil dlouholetou práci pro firmu
Generální ředitel ocenil dlouholetou práci pro firmu

Se dvěma spolehlivými pracovnicemi z MOTORu JIKOV Group a.s. a MOTORu JIKOV Slévárna a.s. se na konci roku rozloučili jejich kolegové i vedení firmy. Ivana Janoušková a Hana Zídková od ledna užívají zaslouženého důchodu. Roky dobré práce, které věnovaly firmě, ocenil generální ředitel společnosti Miroslav Dvořák věcným darem – sekačkou.

Ivana Janoušková pracovala jedenačtyřicet let na postu personalistky. „Iva zajišťovala spolehlivě a navíc i s úsměvem veškerou personalistiku v závodě v Soběslavi. Její dlouholeté zkušenosti byly obzvlášť v práci s lidmi velkou výhodou,“ zdůraznila ředitelka pro personalistiku MOTOR JIKOV Group a.s. Iva Fantyšová.

Ivana Janoušková postupně předávala personální agendu Olze Martinů, která ji na postu personalistky od začátku roku 2015 nahradila. V důchodu se bude Ivana Janoušková věnovat vnoučatům, ale i mimořádně pěkné zahradě, kde využije sekačku LTS 448SH, kterou dostala jako dar k odchodu do důchodu.

Třiadvacet let spolehlivě pracovala ve společnosti MOTOR JIKOV Slévárna a.s. Hana Zídková, a to na pozici kontrolního dělníka. Do důchodu odešla na konci roku 2014. Sekačku World W 53 AL P RS jí předal ředitel MOTORu JIKOV Slévárna a.s. Radek Mach.