Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Burzy škol lákají budoucí studenty
Burzy škol lákají budoucí studenty

V rámci podzimních prezentací středních škol a odborných učilišť se žákům základních škol a jejich rodičům představuje i firma MOTOR JIKOV.

Burzy škol jsou určeny především žákům 7. – 9. tříd základních škol a jejich rodičům, ale i ostatním zájemcům z řad veřejnosti. Nabídku vzdělávacích aktivit zde každoročně prezentuje více než čtyřicet odborných učilišť, středních škol, vyšších odborných škol a firem z celého Jihočeského kraje. Návštěvníci mají jedinečnou příležitost získat v jeden den a na jednom místě aktuální informace o podmínkách a možnostech dalšího studia na středních školách a učilištích a seznámit se i s možnostmi uplatnění absolventů v praxi.

„Účastnili jsme se Burz škol v Třeboni v polovině října a o týden později v Táboře. Tam přišli s dětmi v hojném počtu i rodiče, což je vždy lepší. Pochopitelně se zajímají o perspektivu oboru, které by mělo jejich dítě studovat. Dáváme jim informace o praxích v MOTORu JIKOV i o možnosti získat stipendium,“ sdělila specialistka rozvoje lidských zdrojů MOTOR JIKOV Group a.s. Daniela Radevová.

Do konce roku budou moci získat školáci a rodiče informace o perspektivě ve společnosti MOTOR JIKOV ještě na Burze škol v Českých Budějovicích, a to 29. listopadu.
Prezentace středních škol a odborných učilišť pořádá vždy na podzim Jihočeská hospodářská komora.