Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Autodráha boduje na tradiční výstavě Vzdělání a řemeslo
Autodráha boduje na tradiční výstavě Vzdělání a řemeslo

Po loňském úspěchu s robotem Kawasaki oslovuje na právě probíhající výstavě žáky základních škol autodráha odkazující na využití paliva CNG v dopravě. Výstavu můžete navštívit do pátku 22. 11. na českobudějovickém výstavišti.

MOTOR JIKOV Group a.s. zde vystavuje jako partner VOŠ, SPŠ automobilní a technické České Budějovice.

4

2

„Vybrat si správné učiliště nebo školu je první důležité rozhodnutí pro výběr budoucího povolání. Naše společnost patří na výstavě již mezi tradiční vystavovatele. Ve spolupráci s naší partnerskou školou zde prezentujeme hlavně výhody technických oborů, které nabízejí mladým lidem větší šanci na následné pracovní uplatnění,“ říká odborný garant technického vzdělávání Radomír Hrouda.

Veletrh Vzdělání a řemeslo je nejširší přehlídkou středních škol, učilišť, VOŠ a dalších typů škol v celé České republice, který aktivně oslovuje odbornou veřejnost, žáky, studenty i rodiče. Výstava je určena zejména žákům posledních ročníků základních škol, kteří se rozhodují o svém dalším studiu a následném uplatnění v životě.

3

5

Letošní 19. ročník výstavy probíhá stejně jako v předchozím roce za podpory projektu Úspěšná mládež CZ-AT.  Na 150 vystavovatelů z Čech a Rakouska zde prezentují učební obory, metody a pomůcky pro vzdělávání.