Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > KARIÉRA > VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA > Referent obchodního oddělení

Firma:
MOTOR JIKOV Green a.s.

Profil pracovního místa:
Název pracovní pozice: Referent obchodního oddělení
Místo výkonu práce: České Budějovice
Předpokládaný nástup: ihned
Zkušební doba: 3 měsíce

Hlavní pracovní náplň:
fakturace a vyřizování telefonických dotazů
vystavování průvodních dokladů k dodávkám výrobků
vystavování dodacích listů a faktur pro tuzemské i zahraniční odběratele
podílí se na přípravě podkladů plánu prodeje a jeho hodnocení
zajišťování výstav, prezentací, zajišťuje prodej výrobků
zajišťování přepravy, nákup zboží, administrace reklamací

Požadujeme:
Požadované vzdělání: středoškolské vzdělání s maturitou
Kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací
Jazykové znalosti: AJ slovem i písmem
Požadovaná praxe: obchodní praxe výhodou
PC znalosti: PC Office
ŘP sk.: B
Další specifikace: uplatnění v mladém kolektivu
podíl na budování firmy a rozvoji prodeje prestižních značek
dobré platové podmínky včetně systému odměn
možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Nabízíme:
příspěvek na závodní stravování
Zaměstnanecké benefity:

Kontaktní osoba:
Jméno: Blanka Novotná
Tel.: 389 016 222
GSM:
E-mail: [email protected]