Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > KARIÉRA > VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA > Soustružník na NC strojích

Firma:
MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.

Profil pracovního místa:
Název pracovní pozice: Soustružník na NC soustruh
Místo výkonu práce: Soběslav
Předpokládaný nástup: ihned
Zkušební doba: 3 měsíce

Hlavní pracovní náplň:
obsluha, případně seřízení soustruhů a NC soustruhů

Požadujeme:
Požadované vzdělání: střední odborné – strojírenské obory
Kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací
Jazykové znalosti:
Požadovaná praxe: vhodné i pro absolventy
PC znalosti: základy práce s PC
ŘP sk.:
Další specifikace:

Kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Nabízíme:
práci na moderních strojích a zařízeních
práci se špičkovým výpočetním systémem
dobré platové podmínky včetně systému odměn
možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Zaměstnanecké benefity:
5 týdnů dovolené
odměny za pracovní věrnost firmě
příspěvek na penzijní připojištění
sociální výpomoc v mimořádných životních situacích
bezúročné půjčky na bytové účely
příspěvek na závodní stravování

Kontaktní osoba:
Jméno: Olga Martinů
Tel.: 381 504 105
GSM: 724 728 887
E-mail: [email protected]