Přejít k hlavnímu obsahu webu

Firma:
MOTOR JIKOV Group a.s.

Profil pracovního místa:
Název pracovní pozice: Kontrolor kvality 3D
Místo výkonu práce: Soběslav
Předpokládaný nástup: dohodou
Zkušební doba: 3 měsíce

Hlavní pracovní náplň:
Procesní kontrola výrobku
3D měření
Porovnávání výsledků měření s technickou dokumentací
Vyhodnocování protokolů kvality

Požadujeme:
Požadované vzdělání: SŠ technického zaměření/vyučení v technickém oboru
Znalost práce na souřadnicových měřicích strojích (3D Wenzel výhodou)
Jazykové znalosti: Komunikativní znalost AJ výhodou
Požadovaná praxe: Praxe vítána
PC znalosti: Pokračilá
ŘP sk.: B
Další specifikace: Čtení výkresové dokumentace a strojírenských norem
Přehled o metodách měření a zkouškách při technické kontrole kvality
Základní znalost norem ISO, IATF 16949, VDA6.3
Orientace v normách a systémech kvality, enviromentu a bezpečnosti práce
Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Nabízíme:
Práce na moderních strojích a zařízeních
Dobré platové podmínky včetně systému odměn
Možnost dalšího odborného i osobnostního vzdělávání a zvyšování kvalifik.
Zaměstnanecké benefity:
5 týdnů dovolené
odměny za pracovní věrnost firmě
příspěvek na penzijní připojištění
sociální výpomoc v mimořádných životních situacích
bezúročné půjčky na bytové účely
příspěvek na závodní stravování

Kontaktní osoba:
Jméno: Olga Martinů
GSM: 724 728 887
E-mail: [email protected]