Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Připravte se na zimu. S výkonnou sněhovou frézou odklidíte sníh bez dřiny
Připravte se na zimu. S výkonnou sněhovou frézou odklidíte sníh bez dřiny

Zimní sezona se blíží a s ní nejen sněhové radovánky, ale neodmyslitelně také odklízení sněhu z chodníků a příjezdových cest. Zvláště, bude-li zima stejně vytrvalá jako loni, i několikrát denně.

Chcete-li být na zimu připraveni, navštivte podnikovou prodejnu společnosti MOTOR JIKOV GREEN a.s. v Českých Budějovicích.

Ta má ve své nabídce sněhové frézy od společnosti Briggs & Stratton, prvotřídního výrobce motorů a zahradní techniky, se kterými bude odklízení sněhu rychlé a bez námahy.

Sněhové frézy produkce Briggs & Stratton, testované v nejextrémnějších podmínkách kanadských hor, mají vše, co se dá od prvotřídního stroje očekávat. Oproti konkurenci vynikají nízkou hlučností, snadným a spolehlivým startem i v nejnižších teplotách, podávají vysoký výkon a mají jednoduché ovládání s mnoha prvky usnadňující manipulaci,“ říká Daniel Šraga ze společnosti MOTOR JIKOV GREEN a.s.

Práce s nimi je mnohem účinnější a rychlejší než s běžným nářadím na odklízení sněhu a vzhledem k ceně, kdy dnes stojí asi tolik jako sekačka na trávu, si je může dovolit prakticky každý. Při výběru je ale důležité zvážit, jak velkou plochu a z jakého podkladu budeme sníh odklízet. Podle toho pak vybíráme z jednostupňových nebo dvoustupňových sněhových fréz.

„Jednostupňové sněhové frézy jsou vhodné na malé prostory a rovné plochy, jako jsou krátké příjezdové cesty a chodníky. Dvoustupňové si poradí i se sněhovou kalamitou, vysokými závějemi, promrzlým a udusaným sněhem a zvládají bez problémů nezpevněný nebo štěrkový povrch či šikmé plochy. Ocení je tak jak majitelé rodinných domků, tak i horských chalup a penzionů. S výběrem správné sněhové frézy každému zákazníkovi samozřejmě poradí naši odborně vyškolení prodejci v prodejně CB PROLES v Českých Budějovicích,“ dodává Daniel Šraga.

Prodejna CB PROLES s.r.o. je v Českých Budějovicích v ulici K. Světlé 2447. Tel.: 387 315 927, 731 441 907

Více informací o sněhových frézách Briggs & Stratton naleznete v katalogu.