Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Nová řada nýtovacích pistolí Avdel jde do sériové výroby
Nová řada nýtovacích pistolí Avdel jde do sériové výroby

MOTOR JIKOV Strojírenská a.s., od roku 2001 výhradní výrobce nýtovacích pistolí s obchodní značkou Avdel, zahájil sériovou výrobu pistolí řady 7343. Jedná se o zcela novou řadu nýtovacích pistolí určených pro práci s velkými nýty, používaných zejména ve stavebním průmyslu.

Další novinkou je pistole s označením 73200, která nahradí stávající typ 07220. Opět se jedná se o velmi výkonný nástroj, určený k trhání větších nýtů, používaných v automobilovém a stavebním průmyslu.

„Design pistolí je v režii konstruktérů z firmy Avdel. Naši odborníci se podíleli na vývoji zejména s pohledu technologie výroby dílů. Přispěli tak k tomu, že pistole vyráběné v Motoru Jikov a dodávané téměř do celého světa, si udržují pozici na špičce světového žebříčku v oblasti technologie nýtování. V současné době vyrábíme pro firmu Avdel zhruba 8000 ks nýtovacích pistolí ročně. Náš odběratel tímto sortimentem zásobuje takové firmy, jako jsou například BMW, Ferrari, GM, MAN, STEELCASE, THULE nebo WURTH,“ říká manažer pro prodej František Řepa.

VNP_predstavitele-web