Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Úspěšná spolupráce se Švédy bude pokračovat
Úspěšná spolupráce se Švédy bude pokračovat

Generální ředitel holdingu MOTOR JIKOV GROUP Miroslav Dvořák se v červnu sešel se zástupci firmy Scania, aby společně jednali o dalším rozšíření obchodních vztahů. Obě strany se dohodly, že mají zájem ve spolupráci pokračovat..

„Obchodní jednání se nesla v přátelské atmosféře. Projednali jsme jak technické specifikace a harmonogram výroby komponent pro motory SCANIA EURO 5, kterou v těchto týdnech v našich provozech v Českých Budějovicích zahajujeme, tak výhled další spolupráce v rámci nových projektů. Pro holding MOTOR JIKOV GROUP zde vidíme velký potenciál v mnoha směrech,“ hodnotí jednání o spolupráci Miroslav Dvořák.

Scania, založena v roce 1891, je špičkovým výrobcem a dodavatelem těžkých nákladních vozidel, autobusů, autokarů, průmyslových a lodních motorů. Společnost též nabízí a prodává širokou škálu poprodejních a servisních služeb. Prodejní a servisní organizace společnosti se nacházejí ve více než 100 zemích v rámci Evropy, Latinské Ameriky, Asie, Afriky a Austrálie a má více než 35 000 zaměstnanců.