Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Po loňském vítězství se stal MOTOR JIKOV Group a.s. partnerem soutěže E.ON Energy Globe Award ČR 2012
Po loňském vítězství se stal MOTOR JIKOV Group a.s. partnerem soutěže E.ON Energy Globe Award ČR 2012

Letošní absolutní vítěz získá od naší firmy jako cenu CNG plnicí zařízení MOTOR JIKOV COMPACT v hodnotě 168 000 korun!

Plnicí zařízení CNG vloni pomohlo naší společnosti k vítězství v prestižní soutěži E.ON Energy Globe Award ČR 2011 v kategorii Vzduch. Symbolicky se tak stane i cenou, kterou naše firma jako hlavní partner letošního ročníku věnuje absolutnímu vítězi. Počkat si na něj ale musíme až do října, kdy se před televizními kamerami odehraje celorepublikové finále. Do něj postoupí sedm nejlepších z celkem 165 přihlášených úsporných a ekologických projektů.

S nápadem uspořádat české kolo soutěže, které se může zúčastnit prakticky každý a jejímž cílem je popularizace smysluplných projektů na úsporu a šetrné využití energií, přišla energetická společnost E.ON. I v letošním, čtvrtém ročníku soutěží jednotlivci, domácnosti, firmy, obce, školy, města i další instituce a sdružení. Podmínkou je vlastní, již realizovaný projekt na území ČR, který pomáhá šetřit energii. Podle charakteru svých projektů se soutěžící utkají v sedmi kategoriích – Země, Oheň, Voda, Vzduch, Mládež, Obec a Kutil. Prvních pět jmenovaných kategorií má mezinárodní formát, kategorie Obec a Kutil jsou ryze českou specialitou. Vítěze jednotlivých kategorií budeme znát v červnu. Celorepublikové finále se pak uskuteční před kamerami České televize v říjnu.

A naše firma bude opět u toho. Po již zmiňovaném loňském vítězství v kategorii Vzduch se MOTOR JIKOV Group a.s. stal hlavním partnerem české větvě této celosvětové prestižní soutěže. Absolutní vítěz českého finále tak získá vedle osobního automobilu s pohonem na CNG i náš výrobek – CNG plnicí zařízení MOTOR JIKOV COMPACT. A též postup do celosvětového finále soutěže Energy Globe Award 2012.
I vy ale můžete vyhrát. V průběhu srpna a září bude možné na webových stránkách soutěže podpořit jednotlivé finálové projekty. Můžete tak rozhodnout o vítězi. A zároveň vyhrát e-kolo nebo e-skútr, který obdrží jeden z hlasujících.