Přejít k hlavnímu obsahu webu
PF 2019

Vážené kolegyně, vážení kolegové, zaměstnanci a obchodní partneři,

rok 2018 byl pro firmu ve znamení velkých investic. Nakupovali jsme nové strojní vybavení, licí stroje, robotizovaná pracoviště, stavebně upravovali naše výrobní prostory. Určitě jsme tedy technologicky připraveni na to, co nám přinese rok 2019. Je ale otázkou, jak se bude chovat celá ekonomika? Už dnes víme, že nás citelně zasáhne zvýšení cen energií, které skokově vzrostly o třicet procent, což pro firmy holdingu znamená nárůst nákladů o dvacet milionů korun. To jsou peníze, které musíme vydělat navíc.

Život ve firmě ale není jen o penězích. Jsem rád, že jsem se mohl strávit příjemné chvíle se skupinou našich zaměstnanců, kteří bezpříspěvkově darují krev. Sám jsem absolvoval před nedávnem operaci a plně si uvědomuji, že krev může potřebovat kdykoliv kdokoliv z nás. Proto si jejich dobrovolné činnosti vážím a jsem rád, že ji jako firma v rámci benefitního programu podporujeme.
S dárci krve jsme se setkali v místě, kam se rád vracím, v mém penzionu Prátr u Třeboně. A právě návraty na místa nám milá jsou ústředním tématem posledního CD mé kapely Jižani nazvaného Kam vracím se rád. Věřím, že vám nová sada písniček přinese pohodový poslech a „užijete si s Jižany“ příjemní chvíle.
Kolegyně a kolegové, přátelé, jsem rád, že vám mohu popřát úspěšný vstup do roku 2019. Věřím, že se pro nás pro všechny ponese v radostném duchu přeji vám, abyste byli spokojeni a obklopeni dobrými lidmi.
Ať je pro vás rok 2019 ve znamení nejen osobních ale i pracovních výher spjatých s MOTOREM JIKOV GROUP.

Ing. Miroslav Dvořák
předseda představenstva
a generální ředitel
MOTOR JIKOV Group a.s.