Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Osobností HR 2015 je ředitelka rozvoje lidských zdrojů MOTOR JIKOV Group a.s. Věra Vrchotová
Osobností HR 2015 je ředitelka rozvoje lidských zdrojů MOTOR JIKOV Group a.s. Věra Vrchotová

Uznání a respekt získala ředitelka rozvoje lidských zdrojů MOTOR JIKOV Group a.s. Věra Vrchotová od svých kolegů a kolegyň z řad personalistů, kteří jí dali hlas na závěr konference HR Management. V anketě o osobnost HR 2015 za sebou nechala například HR ředitele Unipetrolu, a.s., Plzeňského Prazdroje nebo společnosti Ahold Česká republika.

Předtím získala nominaci v rámci regionálních kol ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku spolu s dalšími devíti finalisty. Titul Osobnost HR je tradiční individuální kategorií prestižních Výročních cen Klubu zaměstnavatelů. Druhý nejvyšší počet hlasů obdržela Miroslava Ambrožová, HR & Operations Manager Dixons Retail SSC, a třetí místo obsadila Olga Lamačková, dlouholetá ředitelka lidských zdrojů společnosti EY.

„Ocenění mi samozřejmě dělá radost. Práce v HR, práce s lidmi, kterou mám velmi ráda, je specifická tím, že její výsledky nejsou vidět okamžitě. Když ale vidím, že se talentovaní lidé, kterým se věnujeme, ve firemním prostředí prosazují, budují si kariéru, naplňuje mě to radostí,“ řekla ředitelka rozvoje lidských zdrojů MOTOR JIKOV Group a.s. Věra Vrchotová.

Novopečená držitelka hodnotného titulu Věra Vrchotová je kromě funkce ředitelky pro rozvoj lidských zdrojů také členkou Profesní rady pro spolupráci škol a firem na Vysoké škole technické a ekonomické v Č. Budějovicích, Průmyslové rady na Fakultě strojní ZČU v Plzni. Dále zasedá ve správní radě Jihočeské společnosti pro rozvoj lidských zdrojů a je také předsedkyní Sektorové rady pro strojírenství. Po absolvování budějovické Provozně ekonomické fakulty Vysoké školy zemědělské v Praze si doplnila vzdělání postgraduálním studiem vysokoškolské pedagogiky a psychologie. Do roku 1996 působila na JČU jako technik pro vědu a výzkum a posléze jako vysokoškolský pedagog. V roce 1996 nastoupila do strojírenské a slévárenské společnosti MOTOR JIKOV Group a.s., kde je od roku 1998 ředitelkou pro rozvoj lidských zdrojů.

VIDEO Osobnost HR 2015