Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Novoroční setkání zaměstnanců holdingu
Novoroční setkání zaměstnanců holdingu

Jako velkou loajální rodinu vidí generální ředitel MOTORu JIKOV Group a.s. Miroslav Dvořák zaměstnance holdingu MOTOR JIKOV GROUP. „Z krizových let jsme vyšli se silným kolektivem. Těší mě, že do firmy nastupují děti našich zaměstnanců a mnohdy se jedná už o generace rodin, které působí v MOTORu JIKOV. Věřte, že vytvářet rodinnou firmu s osmi stovkami zaměstnanců, je pro mě příjemná věc,“ řekl generální ředitel Miroslav Dvořák při tradičním novoročním setkání se zaměstnanci, které se uskutečnilo v pondělí 5. ledna 2015 ve výrobních závodech v Nových Hradech, Soběslavi a Českých Budějovicích.

Zaměstnance seznámil s výsledky firmy v uplynulém roce i s plány pro rok 2015. „Proti roku 2014 plánujeme zvýšení tržeb o sto milionů korun na 1,6 miliardy korun při stávajícím počtu zaměstnanců, kterých máme dnes devět set, a to včetně personálních leasingů,“ informoval generální ředitel Miroslav Dvořák.

V uplynulém roce investovaly firmy holdingu 130 milionů korun. V roce 2015 činní plánované investice sto milionů korun, a to především v divizích Tlaková slévárna a Slévárna litiny MOTOR JIKOV Slévárna a.s.