Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > Náborová aktivita do kapsy
Náborová aktivita do kapsy

V souvislosti s posílením náborových aktivit jsme vydali profilovou brožuru Technika má budoucnost – Úspěch našich projektů je přímo závislý na úspěchu našich zaměstnanců.

Chceme tak přehlednou formou představit potenciálním zájemcům činnost firmy, management, spontánní názory spolupracovníků, aktuálně poptávané pracovní pozice i zaměstnanecké benefity.

„V tiskové prezentaci jsme chtěli obsáhnout všechna témata spojená s náborem nováčků. Odráží naše firemní hodnoty, kulturu a komunikaci se stávajícími i potenciálními kolegy. S tisícovkou zaměstnanců a historií 113 let je holding MOTOR JIKOV GROUP v Jihočeském kraji významným zaměstnavatelem a my máme zájem hlavně o spolupracovníky, kteří budou cítit tradiční sounáležitost s firmou,“ říká Iva Fantyšová, ředitelka pro personalistiku MOTOR JIKOV Group a.s.

Mezi zajímavé kapitoly patří představení jednotlivých divizí holdingu jejich manažery a příběhy mladých lidí vyprávějících o svých pocitech spojených s firmou, proč si vybrali Motor Jikov a jaké s ním mají plány do budoucna. Brožuru doplňuje informativní leták s nabídkou komplexní exkurze: Navštivte nás a poznejte firmu MOTOR JIKOV GROUP.

 

Technika má budoucnost (PDF)

Technika má budoucnost