Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > MOTOR JIKOV GREEN získal ocenění Kozlíka Šikuly
MOTOR JIKOV GREEN získal ocenění Kozlíka Šikuly

V rámci vyhlašování nejlepších produktů časopisu Recepty Prima Nápadů získala společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s. několik ocenění Kozlíka Šikuly pro svoje produkty.

Konkrétně pak toto významné ocenění bylo společnosti MOTOR JIKOV GREEN a.s. uděleno za vyžínač BDR 583 STELLA SLEV z dílny partnerské společnosti MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. a to v kategorii Stroj se zajímavým designovým prvkem. Ocenění ukazuje na zajímavé řešení konstrukce vyžínače s dobrými výkonovými parametry a nadčasově řešené rukojeti se společnou hrazdou. Vyžínač byl oceněn i za použitý motor BS 950E a variátor pojezdu, za který už dříve dostal stroj cenu Zlatý klas.

stella_kozlik_450

Další ocenění pak získaly produkty v obchodním výhradním zastoupení firmy MOTOR JIKOV GREEN a.s. motorová pila ECHO CS 280WES za propracovanou konstrukci s velmi nízkou hmotností, včetně zcela originální konstrukce horizontálního válce. A jako poslední byla oceněna rotační sekačka SNAPPER ENTX22875E a to především za nadstandardní výbavu v dané kategorii, včetně systému ovládání a ukazatele údržby.

„Všechna ocenění nám udělal velkou radost a ukazují na vysokou přidanou hodnotu našich produktů a inovační potenciál naší společnosti,“ říká obchodní ředitel MOTOR JIKOV GREEN a.s. Daniel Šraga.

MOTOR JIKOV GREEN získal ocenění Kozlíka Šikuly