Přejít k hlavnímu obsahu webu
MOTOR JIKOV GROUP > REPORT > MOTOR JIKOV GROUP je na Facebooku a LinkedIn
MOTOR JIKOV GROUP je na Facebooku a LinkedIn

Sociální sítě jsou fenoménem současnosti. MOTOR JIKOV GROUP jako moderní firma tento způsob komunikace se zákazníky, zaměstnanci, potenciálními zaměstnanci či prostě fanoušky nechce opomíjet. Firemní profil proto najdete na Facebooku a LinkedInu.

Pokud máte svůj profil na Facebooku, budeme rádi, když dáte „like“ facebookové stránce MOTOR JIKOV GROUP. Přidejte se, lajkujte, sdílejte. Zavítat můžete i na stránku společnosti na síti LinkedIn, což je profesní sociální síť, na které se setkávají profesionálové a diskutují o svých pracovních zájmech.

Cílem obou profilů je zejména zvýšení povědomí o firmě, prezentace společnosti jakožto specialisty v oboru s důrazem na kvalitu, tradice a inovace, oslovení a získání nových zaměstnanců a v neposlední řadě i přivedení nových návštěvníků na webové stránky motorjikov.com a jikovcng.com.

Na oba profily se návštěvník snadno dostane z jakékoliv stránky webu společnosti motorjikov.com. Stačí sjet myší na spodní okraj stránky a vpravo dole najde charakteristická loga obou sociálních sítí, které ho přivedou přímo na požadovanou stránku.