Přejít k hlavnímu obsahu webu
PF 2022

Vážené kolegyně, vážení kolegové, zaměstnanci, přátelé,

právě končící rok 2021 se zařadí mezi ty obtížnější. První pololetí se neslo ve znamení obnovené poptávky a díky personálním opatřením se nám až na výjimky dařilo plnit velmi dobře nastavené plány. Druhé pololetí přineslo hned tři velké výzvy nejprve v podobě čipové krize, kterou následovala další vlna covidové nejistoty a rok končíme s velkým otazníkem v podobě budoucího vývoje cen energií. Strmý růst zasáhne každého z nás osobně a negativně se podepisuje na našich plánech pro rok 2022. To vše se navíc s jistotou odrazí v rostoucí inflaci.

Dnes je již jasné, že nás nečeká jednoduché období, věřím ale, že se MOTORU JIKOV jako stabilní firmě s dlouhou historií podaří i tuto „energetickou krizi“ přežít a uspějeme. Samozřejmě už dnes podnikáme kroky k tomu, abychom byli na dodávkách energie méně závislí, investujeme do modernizace energetické infrastruktury, což nám přinese významné úspory spotřeby elektřiny v budoucnu.

Závěr roku je pro mě kromě plánování a dalších povinností spjat již jedenáct let s milou činností a tou je natáčení CD s mojí kapelou Jižani. Název letošní desky zní Od srdce a jak jsem ve slovu kapelníka na novém CD poznamenal, když dáváte dárek, tak vždy „od srdce“.

Milí kolegové, obchodní partneři, přátelé, přeji Vám mnoho klidu a krásných chvil s vašimi blízkými. Chraňte si vaše zdraví všemi dostupnými prostředky včetně možná někdy nesprávně vnímaného očkování. Těším se na spolupráci a setkávání v roce 2022.

Ing. Miroslav Dvořák
předseda představenstva
a generální ředitel
MOTOR JIKOV Group a.s.