Přejít k hlavnímu obsahu webu

Firma:
MOTOR JIKOV Group a.s.

Profil pracovního místa:
Název pracovní pozice: Vedoucí TPV
Místo výkonu práce: Soběslav
Předpokládaný nástup: dohodou
Zkušební doba: 3 měsíce

Hlavní pracovní náplň:
Vedení týmu technického oddělení
Zodpovědnost za přípravu a zavedení nových projektů do výroby
Spoluúčast na kalkulacích a technické podpoře obchodního oddělení
Zodpovědnost za aktuálnost a kvalitu technické dokumentace pro výrobu
Dohled nad plněním plánovaných parametrů zavedených projektů do výroby
Dohled na plnění plánu výroby a řešení vyplývajících technických opatření
Koordinace aktivit podporující oddělení prodeje, nákupu, výroby a kvality
Podpora neustálého zlepšování výrobních procesů

Požadujeme:
Požadované vzdělání: Technické vzdělání (SŠ/VŠ)
Jazykové znalosti: AJ na komunikativní úrovni
Požadovaná praxe: Praxe na obdobné technické pozici ve výrobě
PC znalosti: Pokračilá
ŘP sk.:
Další specifikace: Znalost TPV, výrobních technologií a jakostních požadavků norem IATF
16 949 a VDA 6.3
Zkušenost s vedením lidí
Zodpovědnost, orientace na výsledek

Kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Nabízíme:
Stabilní práce v úspěšné české společnosti
Zajímavé finanční ohodnocení
Vzdělávání a další rozvoj
Zaměstnanecké benefity:
5 týdnů dovolené
odměny za pracovní věrnost firmě
příspěvek na penzijní připojištění
sociální výpomoc v mimořádných životních situacích
bezúročné půjčky na bytové účely
příspěvek na závodní stravování

Kontaktní osoba:
Jméno: Olga Martinů
GSM: 724 728 887
E-mail: omartinu@mjs.cz