Přejít k hlavnímu obsahu webu

Firma:
MOTOR JIKOV Green a.s.

Profil pracovního místa:
Název pracovní pozice: Technolog
Místo výkonu práce: České Budějovice
Předpokládaný nástup: okamžitě
Zkušební doba: 3 měsíce

Hlavní pracovní náplň:
Vypracování technologického postupu pro výrobu dílů a sestav strojů.
Vypracování technologické dokumentace jednotlivých dílů.
Posuzování nových technologií, zpracování kalkulace nákladů.
Zavádění a ověřování nové technologie.
Zavádění nové výroby do série.
Posuzování a vyhodnocování zlepšovacích návrhů při vývoji a konstrukci nových strojů.
Zajišťuje technologický dozor, provádí kontrolní činnosti z hlediska dodržování technologických postupů.
Eviduje technickou dokumentaci v databázi programů a vytváří novou výrobní výkresovou dokumentaci.
Podílí se na dalším vývoji produktového portfolia firmy, spolupráce při navrhování nejefektivnějších způsobů a postupů jejich výroby a montáže.

Požadujeme:
Požadované vzdělání: SŠ vzdělání technického směru
Jazykové znalosti:
Požadovaná praxe:
PC znalosti: Znalost technického kreslení v programech AutoCad, SolidWorks
ŘP sk.: B
Další specifikace: Znalost procesů strojírenské výroby
Loajálnost vůči firmě, technická odbornost, odolnost vůči stresu
Spolehlivost, zručnost, flexibilita a samostatnost
Základy technologie výroby zemědělské techniky výhodou

Kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Nabízíme:
Zázemí silné skupiny
Další vzdělávání a profesní růst
Zaměstnanecké benefity:
5 týdnů dovolené
odměny za pracovní věrnost firmě
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na závodní stravování

Kontaktní osoba:
Jméno: Blanka Novotná
Tel.: 389 016 222
GSM:
E-mail: bnovotna@mjgroup.cz